O NÁS

Úvod O NÁS

 

 

OD ROKU 2010

 - jsme výhradním oficiálním zastoupením pro ČR a SK společnosti M. M. (IOM) Ltd., která je výrobcem oficiálních licencovaných produktů TT. Nabízíme Vám jak pánské, tak také dámské a dětské oblečení. Naleznete zde TT trička, mikiny, bundy, vesty, kšiltovky a další doplňky přímo z ostrova Man.

 

 

OD ROKU 2017

 - jsme se stali výhradním oficiálním zastoupením společnosti Clinton Enterprises pro ČR a SK, která byla výrobcem oficiálních kolekcí týmového oblečení závodních týmů WorldSBK a MotoGP. Společnost Clinton Enterprises ukončila v roce 2021 činnost. Za uplynulá léta u nás nechyběly rozmanité kolekce značek BMW, Honda, Kawasaki, KTM, Suzuki a Yamaha.

 

 

OD ROKU 2018

 - jsme Vám nabízeli i casual oblečení britské značky Red Torpedo, která je spjatá se jmény road racingu jako je např. Guy Martin, John McGuinness, Lee Johnston nebo Conor Cummins.


 

OD ROKU 2019

 - v našem sortimentu naleznete přilby Arai a přilby HJC. Značka HJC patří mezi nejstarší výrobce motocyklových přileb na světě (*1971) a řadí se mezi špičku v oboru díky vývoji nových, vylepšených technologií a pestrému designu. V přilbě HJC závodí na Tourist Trophy a české road racingové scéně Kamil Holán. Dále jsou to jezdci mistrovství světa silničních motocyklů jako je Pol Espargaro, Brad Binder, Sam Lowes či v minulosti Cal Crutchlow, Andrea Iannone, Mika Kallio, Jonas Folger a další.


 - jsme výhradní prodejci funkčního motocyklového vybavení RST IOM TT pro ČR a SK. 

 

 

 TTman.cz

Copyright 2014 - 2024 © TTman.cz