Akční nabídky
 ARAI přilba CHASER-X Classic TT
16 490,- Kč 17 790,- Kč
 DVD Classic TT 2013
350,- Kč 650,- Kč
 HJC přilba RPHA 11 Metal / Black
9 690,- Kč 10 790,- Kč
 DVD Manx Grand Prix
450,- Kč 650,- Kč
 HJC přilba RPHA 70 Forvic / MC5
10 790,- Kč 11 990,- Kč
 Mikina TT 2019 Army
990,- Kč 1 350,- Kč
Úvod Novinky RST IOM TT

RST IOM TT

Funkční certifikované motocyklové oblečení a vybavení od RST IOM TT na TTman.cz:

 

 

PÁNSKÉ BUNDY

 

Pro fanoušky cafe racerů, kteří si libují ve stylovém retro oblečení nabízíme koženou bundu RST IOM TT RETRO II CE v hnědé barvě nebo RST IOM TT HILLBERRY CE v černé kůži s červenou saténovou podšívkou. Oba dva typy bund mají efektní prošívání, decentní potisky TT a jsou vybavené ramenními a loketními chrániči.

 

Milovníci dálkového cestování ocení nastavitelnou textilní bundu RST IOM TT SULBY vybavenou prodyšnou, nepromokavou membránou Sinaqua. Bunda kromě efektních TT log disponuje technologií Direct Air System a reflexními prvky. Ramenní a loketní chrániče jsou samozřejmostí.

 

Lehké, prodyšné a na silnici viditelné. Taková jsou textilní bundy z řady RST IOM TT GRANDSTAND CE, které u nás naleznete ve třech barevných provedeních - červenémodré a fluorově žluté. Kromě již standardních ramenních a loketních chráničů je součástí tohoto typu bund i chránič páteře.

 

Pro vyznavače jednoduchosti je připravena materiálově velice příjemná bunda RST IOM TT CROSBY CE v barvě dřevěného uhlí. Díky textilní tkanině VX je lehká, měkká a nepromokavá. V největším horku se Vám bude hodit odnímatelná termo vložka.

 

Pohodlí při delším cestování v pevné, nepromokavé membráně Sinaqua Vám může nabídnout bunda RST IOM TT TEAM CE. Vyšitá oficiální loga partnerů a loga TT jsou už jen třešničkou.

 

 

PÁNSKÉ RUKAVICE

 

Pevná a zároveň měkká kozí kůže zajistí vysoký cit v rukou a tím příjemné a bezpečné řízení motocyklu. RST IOM TT HILLBERRY s decentním logem TT jsou dostupné hned ve třech barevných provedeních - hnědéčerné a bronzové. Dají se dokonale zkombinovat s koženými bundami RST IOM TT HILLBERRY CE, RST IOM TT RETRO II CE, ale i s RST IOM TT CROSBY CE.

 

 

PÁNSKÉ BOTY

 

Pánské kotníkové kožené boty RST IOM TT ve dvou barevných provedeních CROSBY SUEDE a CROSBY LEATHER jsou vhodné na příjemné odpolední vyjížky. Boty mají kotníkové chrániče, vyztuženou špičku v oblasti nártu pro pohodlné řazení a jsou vhodné pro celodenní nošení.

 

 

 

RST IOM TT

 

RST IOM TT

 

RST IOM TT

 RST IOM TT

RST IOM TT

 

RST IOM TT

 

RST IOM TT

 

RST IOM TT

 

RST IOM TT