Akční nabídky
 DVD Classic TT 2013
350,- Kč 650,- Kč
 DVD TT 2014
350,- Kč 650,- Kč
 DVD TT 2015
350,- Kč 650,- Kč
 DVD Classic TT 2015
350,- Kč 650,- Kč
 DVD TT 2013
350,- Kč 650,- Kč
Úvod Info

O nás

Vítáme vás,

fanoušci motocyklového silničního závodění - road racingu, a hlavně pak legendárního závodu Tourist Trophy, na našich stránkách www.TTman.cz.

Jako výhradní zastoupení pro Českou republiku výrobce MM I.O.M. Ltd  přímo z ostrova Man jsme tady proto, abychom se s vámi podělili o radost mít doma kousek, pro nás všechny magického závodu TT - Tourist Trophy Isle of Man, v podobě nejen krásného, ale i funkčního oblečení, doplňků nebo DVD s motivy tohoto nejznámějšího silničního závodu na světě.

 

Je to právě závod Tourist Trophy na ostrově Man, který se tak významně zapsal do historie motocyklového sportu, včetně statutu mistrovství světa, od jeho počátku v roce 1907 až po současnost. A také dokázal, že přírodní okruhy jsou stále velmi populární, jak pro závodníky, tak i pro diváky.

Proto ze shlédnutí závodu na DVD TT  i z originálních produktů s motivy Torurist Trophy jako jsou trička TT, mikiny TT, bundy TT, kšiltovky TT a další dopňky TT, které najdete v našem e – shopu, na vás dýchne překrásná atmosféra, dlouhá historie, která jde ruku v ruce s tradicí tohoto velmi náročného závodu Tourist Trophy, ve kterém jde bohužel leckdy i o život.

Našim cílem je poskytnout všem našim zákazníkům kvalitní a originální oblečení a doplňky Tourist Trophy a vše vyřídit v přátelské atmosféře.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy nebo připomínky k našim produktům, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, rádi vám budeme k dispozici.

 

Přejeme vám příjemný nákup a hezký den.

 

Váš TTman.cz


TTman - Crag-ny-baa TT 2011